Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pilitowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł356 m² 3 511,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 824 m²

Na sprzedaż - Dom jednorodzinny w miejscowości Pilitowo, gmina Płońsk Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Wólka Przybójewska

Wólka Przybójewska(Pilitowo + 20 km)

847 000 zł154 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

NA sprzedaż W pełni wykończony piętrowy dom W wólce przybójewskiej niedaleko nowego dworu mazowieckiego oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 154 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dzierzążnia

Dzierzążnia(Pilitowo + 13 km)

815 000 zł98 m² 8 316,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz tu chcę mieszkać. Kiedy przekraczasz próg, czujesz ciepło drewna, widzisz zadbane wnętrze, dużo światła i widok na zielony ogród, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ogonowo

Ogonowo(Pilitowo + 20 km)

1 349 000 zł177,43 m² 7 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedajemy nie tylko dom na dużej działce; sprzedajemy spokój, ciszę i przestrzeń. Sprzedajemy też prywatność, wygodę i funkcjonalność. Wszystko to znajdziemy w przytulnym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowe Grochale

Nowe Grochale(Pilitowo + 25 km)

899 000 zł129,37 m² 6 949,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja Sosnowe Tarasy! Dom w otulinie natury Nowe Grochale | 130 m | działka 1000 m | stan deweloperski Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Cytrynowa

Wymysły(Pilitowo + 22 km)

2 400 000 zł175 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Strzeszewo

Strzeszewo(Pilitowo + 21 km)

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 228 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca przestrzenią, klimatem i spokojem - idealna dla osób szukających własnej enklawy z dala od zgiełku miasta. Oferujemy dużą, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Płońsk(Pilitowo + 4 km)

860 000 zł314 m² 2 738,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Płońsku przy ul. Sportowej. Budynek 4 kondygnacyjny o pow. całkowitej 314 m2 składa się z : piwnica: - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Królewo

Królewo(Pilitowo + 11 km)

5 100 000 zł519 m² 9 826,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:42 800 m²

Crystal house S.A LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI POD WARSZAWĄ - NAD WKRĄ - JONIEC - KRÓLEWO Prezentujemy na sprzedaż 4ha POSIADŁOŚĆ z linią brzegową WKRY PRZEDMIOT SPRZEDAŻY POSIADŁOŚĆ składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stanisławów

Stanisławów(Pilitowo + 25 km)

1 070 000 zł189,30 m² 5 652,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2863 m2 posadowiony jest dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Zakościelna

Sochocin(Pilitowo + 11 km)

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość składająca się z domu mieszkalnego o powierzchni 200 m2 oraz budynku gospodarczego, położona w malowniczej miejscowości Sochocin. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij